Konsultacja behawioralna czy kurs grupowy?

Nasze szkolenia oraz pomoc oferujemy w kilku wariantach:

 • Konsultacja behawioralna :  
  Spotkania indywidualne dla psów z problemami z ludźmi, innymi psami, życiem w mieście, lękami, agresją i innymi problemami behawioralnymi. Problemy z zachowaniem czystości, powrotami na spacerach, obawa przed ludźmi, nerwowe reakcje w stosunku do psów, a może gonienie samochodów albo nadmierne pobudzenie? Bycie dobrym psem w mieście może przysparzać sporo problemów, które są uciążliwe nie tylko dla nas, ale i dla naszego psa - bo nic tak nie męczy, jak długotrwały stres. Jeśli Twój pies ma z czymś problem, a Tobie ciężko patrzeć na denerwującego się zwierzaka i chcesz mu pomóc - zapraszamy do umówienia się na konsultację. Konsultacje odbywają się na placu szkoleniowym, parku, w domu lub na ulicy - tam, gdzie pies przejawia problemowe zachowania, dlatego że w tym środowisku jesteśmy w stanie pomóc mu najlepiej.

 • Szkolenia grupowe: 
  Zajęcia skierowane dla psów w każdym wieku, oraz ich właścicieli którzy pragną aby ich pupil był bezproblemowym przyjacielem :) Podczas zajęć klienci dowiadują się jak nauczyć psa około 25 podstawowych najważniejszych komend i zachowań.  Szkolimy pod kątem szeroko pojętego posłuszeństwa, uczymy najbardziej przydatnych "życiowych" komend! 
  Szkolenia grupowe dzielimy na: I stopień (psy do okoła roku, lub nigdy wcześniej nie szkolone), II stopień (psy po I stopniu, oraz psy po podstawowym kursie w innych szkołach)

 • Konsultacja Online:
  To idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają możliwości się z nami spotkań. Konsultacja odbywa się po przez rozmowę wideo. Zawsze prosimy aby klienci wcześniej przygotowali filmy z 
  problemowym zachowaniem psiaka. Prowadzimy ją podobnie co konsultację na żywo. Najpierw wywiad z właścicielem, następnie tłumaczymy przyczynę zachowania, oraz przekazujemy wiedzę co zrobić aby to zmienić. Dodatkowo po konsultacji wysyłamy filmiki i materiały wideo z ćwiczeniami, które zalecimy psiakom. 

Kontakt

Chcesz zapisać się na nasze szkolenia?
Umówić się z nami na konsultacje?
Nie wiesz, które szkolenie będzie najlepsze dla Ciebie i Twojego psa?

Nie wahaj się i zadzwoń lub napisz!

Michał Santorski
692 370 787

controldog.obedience@gmail.com

Training also in English:
Sylwia Zapert
605 042 705

sylwiazapert.controldog@gmail.com