ControlDog to niezwykła szkoła!

A skoro już tutaj jesteś, to praktycznie pewne, że masz psa, a Wasza relacja nie przedstawia się do końca tak, jak byście tego oboje chcieli.
A może masz szczeniaka i już od samego początku chcesz nauczyć siebie i psa prawidłowych wzajemnych relacji, aby wasze życie przez najbliższe kilkanaście lat było czystą przyjemnością? Dobrze trafiłeś, a my pomożemy Ci to wszystko osiągnąć – razem z Twoim psem, przy wspólnej zabawie, która sprawi, że Ty jak i Twój pupil staniecie się swoimi najlepszymi przyjaciółmi.
Nasze poczynania możecie śledzić na facebooku!


Nasi Trenerzy:

Michał Santorski jest założycielem szkoły, zajmuje się szkoleniem psów sportowych, oraz konsultacjami behawioralnymi z naszymi czworonogami. Swoje doświadczenie czerpałem od najlepszych polskich instruktorów, oraz najlepszych szkoleniowców z zagranicy min. Maria Brandel, Siv Svedsen, włoszką Silvią Cacciatore czy mistrzyni świata Obedience z 2016 roku Oili Huotari. Jestem szczęśliwym posiadaczem psa rasy BorderCollie o imieniu Falko. Od jego pierwszych tygodni przygotowuje go do startów w zawodach Obedience. Naszym największym sukcesem jest start na międzynarodowych zawodach Joop De Reus Cup 2016, gdzie wśród europejskiej czołówki zajęliśmy 5 miejsce. W wrzesniu 2017 roku wygraliśmy również Mistrzostwa Polski w Obedience (kl.2) - (sportowe posłuszeństwo) zajmując pierwsze miejsce, zdobywając złoty medal.

Hej, mam na imię Sylwia Zapert i jestem właścicielką 2-letniego bordera Taco, o urodzie czekoladowej piękności, a usposobieniu łotra, który lubi dyskutować i postawić na swoim. Razem ćwiczymy obedience, ale w planach mamy też frisbee, a za sobą przygodę z nosework i agility. Owieczki to część naszej higieny głowy ???? W pracy ze swoim psem szukam przede wszystkim relacji i tego, co będzie dawało obu stronom frajdę, dlatego sportowe osiągnięcia z Taco będą dodatkowym atutem, lecz nie celem samym w sobie. Sport z psem to niepowtarzalna okazja do zrozumienia psiej głowy i wzmocnienia wspomnianej relacji. Dlatego na zajęciach staram się zarazić podejściem sportowca w wychowaniu psa, a wplatanie elementów obi jest mi bardzo bliskie.  Kiedy nie pracuję z psami, to jestem nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej, gdzie nabieram stoickiego spokoju oraz cierpliwości, aby w treningu być oazą spokoju. Poza tym lubię "sama", więc czasem coś sobie uszyję, wytnę, albo położę gładź na ścianę

W Controldog prowadzę kursy grupowe dla młodych psiaków, oraz konsultacje behawioralne

Kontakt

Chcesz zapisać się na nasze szkolenia?
Umówić się z nami na konsultacje?
Nie wiesz, które szkolenie będzie najlepsze dla Ciebie i Twojego psa?

Nie wahaj się i zadzwoń lub napisz!

Michał Santorski
692 370 787

controldog.obedience@gmail.com

Training also in English:
Sylwia Zapert
605 042 705

sylwiazapert.controldog@gmail.com